Witajcie!

Od dłuższego czasu przygotowujemy się do otwarcia naszego sklepu i jesteśmy już bardzo bardzo blisko! 😀 W tym miejscu chcielibyśmy się z Wami przywitać prosto z naszego warsztatu oraz po krótce opisać czego możecie się spodziewać…. ale to za chwilkę! Na początek może trochę o tym, skąd wziął się pomysł na powstanie naszego drewnianego sklepu 🙂

Skąd wziął się pomysł na MADEINWOOD?

Od wielu lat fotografia jest naszą pasją i branżą w której działamy na co dzień. Doskonale wiemy, że forma w jakiej oddajemy odbitki z wykonanych przez nas sesji zdjęciowych jest równie ważna jak same zdjęcia 🙂 po prostu chcemy uzyskać ten efekt WOW na Kliencie. A nawet podwójne WOW, niech najpierw zaskoczy go piękna skrzynka z dedykowanym grawerem a później jej cudowne wnętrze i umieszczone fotografie 🙂 Tak! Dokładnie taki efekt chciałby osiągnąć praktycznie każdy z nas.

Pomysł na drewniane produkty, skrzynki, pudełka i Pendrive’y wziął się z zamiłowania do rękodzieła i tworzenia pięknych, niepowtarzalnych rzeczy. Możliwość połączenia tych dwóch pasji jaką jest fotografia oraz rękodzieło doprowadziło do stworzenia czegoś zupełnie niezwykłego, do narodzin MADEINWOOD. Mamy głowy pełne pomysłów i chęć do działania i tworzenia.

Już teraz mamy przygotowane projekty na skrzynki na zdjęcia z Pendrivem dla Fotografów oraz mniejsze pudełeczka dla Filmowców, w których mogą umieścić nośnik pamięci USB z teledyskiem ślubnym lub innym stworzonym przez siebie materiałem.

Drewniane produkty dla Fotografów i Filmowców

Pracujemy wciąż nad nowymi wzorami, abyście mogli wygrawerować na swoich skrzynkach coś ciekawego i pięknego.

Koszyk

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Kontynuuj zakupy