FAQ

W celu opłacenia złożonego zamówienia proszę skorzystać z szybkich płatności Tpay dostępnych na naszej stronie lub zrealizować przelew bankowy na podany nr rachunku bankowego. Po zaksięgowaniu płatności zamówienie zostanie przekazane do realizacji.
Tak! W naszym sklepie dostępne są szybkie płatności Tpay.
Naszym klientom udostępniamy możliwość dostarczenia przesyłek za pośrednictwem Paczkomatów InPost oraz kuriera InPost.
Wszystkie zamówienia staramy się zrealizować najszybciej jak to możliwe. Jako, że wszystkie zamówione przez Was produkty są spersonalizowane, potrzebujemy nieco więcej czasu by przygotować odpowiednią skrzyneczką lub Pendriva specjalnie dla Was. Zazwyczaj od momentu zaksięgowania płatności do wysyłki potrzebujemy ok 5 dni roboczych.
Większość naszych produktów jest spersonalizowana - grawer wykonywany na specjalne zamówienie Klienta. Z tego względu nie każdy towar można do nas zwrócić. Jeżeli zamówiony przez Ciebie produkt nie posiada żadnych imiennych grawerów, ani dat - dopuszczamy możliwość zwrotu towaru. Niestety, jeżeli zamówiona skrzynka lub Pendrive posiadają takie grawery - zwrot nie będzie możliwy.
Wspieramy Polski biznes, dlatego też postawiliśmy na Polskiego producenta Pendrivów GOODRAM, którego produkty cieszą się bardzo dobrą jakością. Od naszego dostawcy kupujemy wyłącznie wkłady w standardzie USB 3.0 by zapewnić jak najszybszy transfer danych z i na nośnik pamięci.
Tak! Wiemy, że zależy Wam na tym, by pokazać na spotkaniu swoim Klientom w jaki sposób oddajecie gotowe zlecenie i zdjęcia/filmy. Przygotowaliśmy skrzynkę w której możecie wybrać dowolny kolor oraz wzór graweru, jednak bez możliwości podania własnych danych (imion, dat). Pendrive dołączony do takiej skrzynki ma pojemność 16GB. Dodatkowo istnieje możliwość domówienia wzornika kolorów, który z pewnością ułatwi Wam decyzje jaki kolor wybrać podczas składania kolejnego zamówienia. Produktów pokazowych szukajcie w kategorii zestawy pokazowe.
Tak, jesteśmy zarejestrowaną działalnością gospodarczą oraz podatnikiem VAT. Na sprzedane w naszym sklepie produkty wystawiamy fakturę VAT.

Koszyk

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Kontynuuj zakupy