Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Dekoracje ślubne

W naszym sklepie znajdziecie ciekawe dekoracje ślubne oraz różnego typu akcesoria. Wszystko wykonane z drewna z możliwością personalizacji. Upominki z grawerowanymi imionami lub inicjałami oraz datą ślubu mogą być ciekawą pamiątką dla gości weselnych.

Upominki dla gości wesele, podziękowanie dla gości

Prezenty dla gości weselnych stają się bardzo popularne. Para Młoda chcąc podziękować za obecność w tym szczególnym dniu często decyduje się na podziękowania dla gości weselnych. W naszym sklepie znajdziecie różnego typu upominki na wesele takie jak mini lusterka w drewnianej oprawie z grawerowanym wzorem i inicjałami Pary Młodej dla Pań oraz grawerowane podstawki pod kubek czy też piwo dla Panów. Każdemu z nas zależy, aby goście otrzymali praktyczny prezent na wesele. U nas z pewnością znajdziecie oryginalne prezenty dla gości weselnych.

Toppery na tort

Krojenie tortu weselnego przez Parę Młodą to kolejny stały punkt każdego wesela. Pamiętajmy jednak o odpowiedniej dekoracji, topper na tort weselny to niemal must have!. W naszym sklepie możecie zamówić topper na tort personalizowany z Waszymi imionami. Możemy wykonać również topper na tort z imieniem urodzinowy.

Zawieszki na alkohol

W naszej ofercie znajdują się również różnego rodzaju zawieszki na alkohol w tym zawieszki na wódkę weselną oraz rustykalne zawieszki na alkohol. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Pudełka na obrączki ślubne

O to powinien zadbać Pan Młody. To właśnie w tym pudełku będą przechowywane Wasze obrączki ślubne i to ono trafi na ołtarz. Będzie również ciekawą dekoracją podczas zdjęć z przygotowań. Zadbajmy o to, by wyglądało wyjątkowo! W naszym sklepie oferujemy Wam pudełka na obrączki ślubne

Pudełka na alkohol

Zamiast kwiatów Pary Młode często proszą o butelkę wina. Warto pomyśleć o tym, by taką butelkę wina oddać w ładnej drewnianej skrzynce na alkohol z dedykowanym napisem, który można wygrawerować na pokrywie. Pudełka na alkohol weselny cieszą się w ostatnim czasie duża popularnością.

Pudełko na koperty

Warto pomyśleć o tym, do czego będziemy odkładać koperty prezentowe. Skrzynka na koperty okaże się bardzo pomocna. Jeżeli na Waszym weselu będzie większa ilość gości – warto pomyśleć o większej skrzyni na koperty. Z doświadczenia wiemy, że gdy skrzynka w pewnym stopniu się wypełni, wrzucanie kopert przez otwór będzie mało wygodne. Najczęściej pokrywa na zawiasach pozostaje otwarta umożliwiając łatwe wrzucenie koperty. W naszym sklepie znajdziecie pudełka na koperty o różnych rozmiarach.

Koszyk

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Kontynuuj zakupy