Do wyboru, do koloru! 🙂 Produkty w naszym sklepie możecie dowolnie personalizować. Udostępniamy Wam również parę wersji kolorystycznych z nadzieją, że któryś z nich przypadnie Wam do gustu. My też mamy parę swoich faworytów. Zdecydowanie łatwiej będzie Wam podjąć decyzję który kolor wybrać dla swojego zamówienia, jeżeli będziecie posiadać nasz wzornik kolorów. Możecie go również zamówić w naszym sklepie.

Poniżej przedstawiamy Wam zdjęcia gotowych produktów w konkretnych wersjach kolorystycznych 🙂 Staramy się w odwzorować kolorystykę sprzedawanych przez nas produktów w sposób jak najbardziej wierny, jednak nie zawsze jest to możliwe. Kolor często zależy od odcienia drewna, który aktualnie mamy na warsztacie, od oświetlenia przy którym było robione zdjęcie jak również od zakresu barwnego Waszych monitorów. Pracujemy z drewnem, każdy produkt jest jedyny i niepowtarzalny! Pamiętajcie o tym 🙂

dostępne kolory

Sosna

Poniższe zdjęcia prezentują surową skrzynkę oraz pendrive wykonane z drzewa sosnowego. Zachowany został naturalny kolor materiału.

Ciemny dąb

Poniższe przykłady przedstawiają skrzynkę oraz Pendrivy pomalowane bejcą w kolorze ciemnego dębu. Dodatkowo została nałożona warstwa bezbarwnego lakieru, która dodatkowo wydobywa głębie koloru, jest zdecydowanie bardziej nasycony. Widoczny jest również delikatny połysk.

Jasny dąb

Produkty pomalowane bejcą w kolorze jasnego dębu oraz z naniesioną warstwą bezbarwnego lakieru.

Dąb rustykalny

Surowe drewniane skrzynki pomalowane bejcą w kolorze dąb rustykalny. Na poniższych produktach nie ma naniesionego lakieru.

Kasztan

Bardzo ładny, intensywny kolor, można powiedzieć, że delikatnie rudy 🙂 Przed Wami kasztan!

Koszyk

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Kontynuuj zakupy