Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Drewniany Pendrive w pudełku

W naszej ofercie znajdziecie różnego typu Pendrivy o różnych pojemnościach, standardowo od 16GB do 64GB – większe pojemności są również dostępne na specjalne życzenie Klienta. Jeżeli interesuje Cię większa pojemność to prosimy o kontakt z obsługą naszego sklepu.

Do Pendriva można domówić drewniane pudełko w wielu dostępnych kolorach oraz indywidualnym grawerem na wieczku.

Drewniany Pendrive z grawerem

Jeżeli zależy Ci na Pendrivie jedynym w swoim rodzaju, z Twoim indywidualnym logo, napisem lub datą wygrawerowną na obudowie to jesteś we właściwym miejscu. Zapraszamy do skorzystania z naszego konfiguratora aby stworzyć swój unikalny drewniany pendrive z grawerem. Do wyboru parę wzorów oraz modeli – okrągły lub płaski z zatyczką.

Drewniany sklep Pendrive

W naszym sklepie pełnym drewnianych wyrobów na specjalne okazje sprzedajemy jedynie wysokiej jakości pamięci USB w standardzie 3.0 – zapomnij o wolnych i przestarzałych Pendrivach w standardzie 2.0. Zaoszczędzisz czas wgrywając pliki na nasze szybkie nośniki pamięci i nie doświadczysz problemów z odtwarzaniem filmów.

Pendrive drewniany 16GB, 32GB, 64GB

Rożne pojemności do wyboru – dopasuj Pendrive do swoich potrzeb. Jeżeli 64GB to wciąż za mało – napisz do nas, a zrealizujemy zamówienie na indywidualną wycenę.

Koszyk

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Kontynuuj zakupy